Kontakta oss

 
 
 
 
 

Marknadskoordinator och Kundservice

Susanna Eliasson
Tel. +46 (0)302 378 56

Fax +46 (0)302 378 57
Mob. +46 (0)708 18 47 19
Susanna.Eliasson@foamglas.se

 
 
 
 

 
 
 

Försäljning/Design och Teknisk rådgivning
Västra Sverige samt Värmland och Närke

Hans Persson

Tel. +46 (0)302 378 56
Fax +46 (0)302 378 57
Mob. +46 (0)768 84 70 45
hans.persson@foamglas.se

 
 
 
 

 
 
 

Försäljning och Teknisk rådgivning
Västra Sverige samt Värmland och Närke

Rickard Teeriniemi

Tel. +46 (0)302 378 56
Fax +46 (0)302 378 57
Mob. +46 (0)702 51 00 46
rickard.teeriniemi@foamglas.se

 
 
 
 

 
 
 

Försäljning och Teknisk rådgivning
Östergötland, Stockholm, Mälardalen och Norra Sverige 

Mikael Jutewik

Tel. +46 (0)302 378 56
Mob. +46 (0)702 03 51 55

mikael.jutewik@foamglas.se

 

 

 
 
 
 

 
 
 

Försäljning och Teknisk rådgivning
Östergötland, Stockholm, Mälardalen och Norra Sverige 

Rickard Norenheim

Tel. +46 (0)302 378 56
Mob. +46 (0)707 23 24 21

rickard.norenheim@foamglas.se

 
 
 
 

 
 
 

Försäljning och Teknisk rådgivning
Skåne, Småland och Blekinge Affärsutveckling
KOLJERN® - byggelement

Björn Ask

Mob. +46 (0)701 48 91 46
bjorn.ask@foamglas.se

 
 
 
 

 
 
 

Försäljning och Teknisk rådgivning
Koljern byggelement

Kim Mård

Tel. +46 (0)302 378 56
Mob. +46 (0)70 511 97 90
kim.mard@foamglas.se

 
 
 
 

 
 
 

Försäljningsdirektör

Peter Hellqvist

FOAMGLAS® Nordic AB
Hällebergsvägen 7
SE-44360 Stenkullen

Tel.: +46 (0) 302 378 56
Mob. +46 (0) 733 44 24 26
Fax. +46 (0) 302 378 57
peter.hellqvist@foamglas.se